„Engineering Meetup #4 Krk” od SOLIDEXPERT

SOLIDEXPERT serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym wydarzeniu pt. „Engineering Meetup #4 Krk”. Na poprzednich edycjach gościliśmy nawet do 100 osób  - relacja z III edycji w Krakowie.

 

MEETUP?

Tak, MeetUp - czyli spotkanie branżowe z prelekcjami, ale w luźnej formule. Ma ono za zadanie dzielenie się ideami, dyskusje oraz „networking”.

 

AGENDA BEZPŁATNEGO ENGINEERING MEETUP #4 KRK (12.03.2020 18:30)

Pełna agenda, harmonogram oraz obowiązkowa rejestracja DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

 

SKRÓCONY OPIS AGENDY:

  • Tomasz Jacher - "Jak Uniknąć Kosztowej Katastrofy W Czasie Obróbki CNC" - kolizje na obrabiarkach sterowanych numerycznie są bardzo kosztownym problemem. Podczas spotkania odpowiemy sobie na pytanie o przyczyny ich powstawania. Zaprezentuję również narzędzie, dzięki któremu będzie można uniknąć tego typu problemów na maszynie.

 

  • Artur Gruca - "Innowacyjne Podejście Do Obróbki Toczenia, HDT (High Dynamic Turning)" - rozwiązanie HDT stawia na głowie dotychczasowe, tradycyjne podejście do obróbki toczenia. Wszystkie tradycyjne operacje jak – obróbka zgrubna, obróbka wykańczająca, toczenie konturowe itd.. możemy teraz wykonać jednym narzędziem.

 

  • Kamil Wilkosz - "Jak W Innowacyjny Sposób Zarządzać Projektami W Branży Inżynieryjnej" - co zrobić, gdy zarządzamy nie tylko dokumentacją, ale również zespołem? Jak w sposób skuteczny, szybki i efektywny opanować wszystkie aspekty małych i dużych projektów? Omówienie zagadnienia na przykładzie rozwiązania SOLIDWORKS Manage.

 

  • Paweł Sarna - "Użyteczne Funkcje SOLIDWORKS, O Których Możesz Nie Wiedzieć" - w pracy konstruktora często zmagamy się z krótkim czasem na wykonanie swojej pracy. Nie dziwi więc fakt, że nie mamy dużo czasu, aby zapoznać się z interesującymi funkcjami programu. W swojej pracy wykorzystujemy znane przez nas schematy, ponieważ obawiamy się, że szukanie i uczenie, zabierze cenne godziny na ukończenie zadania. W tej krótkiej prezentacji poznasz funkcjonalności SOLIDWORKS które przyspieszają pracę i o których często nie wiedzą nawet najbardziej doświadczeni projektanci.

 

  • QUIZ! Na koniec, dla wszystkich chętnych uczestników będzie możliwość wzięcia udziału w QUIZie. Pytanie będą dotyczyły informacji podawanych na poprzedzających QUIZ prelekcjach. Quiz będzie przeprowadzony poprzez system online (odpowiedzi będzie można wysyłać na komórkach, nie trzeba będzie nic instalować).

NAGRODY:

Voucher na weekendowe szkolenie SOLIDWORKS

 

GDZIE I KIEDY?

12.03.2020 (czwartek), godzina: 18:30

Barka ("holenderska") ul. Podgórska 16, Kraków

 

UWAGA! BEZPŁATNA, OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA:

https://solidexpert.com/engineering-meetup-krakow/

 

Link do wydarzenia na Facebook:

https://www.facebook.com/events/127964498624986/

 

Każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie voucher na napój (np. kawa/herbata/piwo etc.).

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy – liczba miejsc ograniczona, nie zapomnij powiedzieć swoim znajomym!

 

Zespół SOLIDEXPERT

 

Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem