Konsultacje

 

dr hab. Olesya Afanasyeva, prof. UP

telefon: 12-662-6180     pokój:  45a
e-mail: olesia.afanasieva@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
wg uzgodnień z wykładowcą

dr inż. Krzysztof Bryła

telefon: 12-662-6330     pokój:  35a                
e-mail: krzysztof.bryla@up.krakow.pl
Dyżur czwartek: 8:00-9:30
pon.wt.śr.czw.pt.
9:00-10:00        

dr. hab. Barbara Garbarz-Glos

telefon: 12-662-7806     pokój:  103N
e-mail: barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
wg uzgodnień z wykładowcą

mgr Tomasz Heilig

telefon: 12-662-6335     pokój:  11  
e-mail: tomasz.heilig@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  12:00-13:00      

dr inż. Wiktor Hudy

telefon: 12-662-6335    pokój:  11 lub sala 117N
e-mail: wiktor.hudy@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
10:00-11:30        

dr inż. Paweł Hyjek

telefon: 12-662-7881    pokój:  2N  
e-mail: pawel.hyjek@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
   11.45-12.45      

mgr inż. Marcin Jasiński

telefon: 12-662-7879   pokój:  116N
e-mail: marcin.jasinski@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
       9:30-10:30  
dr hab. Czesław Kajtoch, prof. UP
telefon: 12-662-7806   pokój: 103N
e-mail: czeslaw.kajtoch@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  wg uzgodnień z wykładowcą 

dr Krzysztof Konieczny

telefon: 12-662-7807   pokój:  104N
e-mail: krzysztof.konieczny@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    wg uzgodnień z wykładowcą 

dr hab. inż. Piotr Kulinowski, prof. UP

telefon: 12-662-6333   pokój:  46a 
e-mail: piotr.kulinowski@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    8:30-9:30    

dr inż. Marcin Kowalski

telefon: 12-662-6330   pokój:  35a 
e-mail: marcin.kowalski@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  10:00-11:00      

dr inż. Paweł Kurtyka

telefon: 12-662-7881   pokój:  2N
e-mail: pawel.kurtyka@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
wg uzgodnień z wykładowcą  

prof. dr hab. inż. Krystyna Kuźniar

telefon: 12-662-6339   pokój:  5 
e-mail: krystyna.kuzniar@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  8:45-9:30      

dr inż. Piotr Malczewski

telefon: 12-662-7879   pokój:  116N
e-mail: piotr.malczewski@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
wg uzgodnień z wykładowcą 

mgr inż. Piotr Migo

telefon: 12-662-6180   pokój:  45a
e-mail: piotr.migo@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    15:00-15:45    

dr hab. Henryk Noga, prof. UP

telefon: 12-662-6180   pokój:  107N  
e-mail: henryk.noga@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  8:00-9:00      

dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska

telefon: 12-662-6180   pokój:  45a 
e-mail: malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
wg uzgodnień z wykładowcą 

mgr inż. Mirosława Wojciechowska

telefon: 12-662-7879   pokój:  116N
e-mail: miroslawa.wojcicechowska@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
      12:30 - 14:00   

dr Natalia Ryłko

telefon: 12-662-6339   pokój:  5
e-mail: natalia.rylko@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  wg uzgodnień z wykładowcą  

dr inż. Renata Staśko

telefon: 12-662-6336    pokój :  11a
e-mail: renata.stasko@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    9:00-10:00    

dr hab. Jan Suchanicz, prof. UP

telefon: 12-662-7807   pokój:  104N
e-mail: jan.suchanicz@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    9:30-10:30    

dr inż. Iwona Sulima

telefon: 12-662-7881    pokój:  2N 
e-mail: iwona.sulima@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    9:00-10:00    

dr hab. inż. Agnieszka Twardowska, prof. UP

telefon: 12-662-6337   pokój:  44 
e-mail: agnieszka.twardowska@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  10:00-11:00      

mgr inż. Łukasz Walusiak

telefon: 12-662-6336   pokój:  11a 
e-mail: lukasz.walusiak@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
wg uzgodnień z wykładowcą

dr hab. inż. Urszula Danuta Wdowik,

prof. UP

telefon: 12-662-6333   pokój:  46a
e-mail: urszula.wdowik@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  wg uzgodnień z wykładowcą

dr inż. Anna Wójcicka

telefon: 12-662-6336   pokój: 11a
e-mail: anna.wojcicka@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  wg uzgodnień z wykładowcą

dr inż. Maciej Zając

telefon: 12-662-6339    pokój:  5
e-mail: maciej.zajac@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
  9:30-10:15      

dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec, prof. UP

telefon: 12-662-7879   pokój:  116N 
e-mail: krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl
pon.wt.śr.czw.pt.
    10:15-11:45    
Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem