Pracownicy

informacje kontaktowe do pracowników instytutu techniki

Imię i nazwisko Telefon E-mail

dr hab. Olesya Afanasyeva – profesor UP

12-662-6180 olesya@afanasyev.kiev.ua

dr hab. Wojciech Bąk – profesor UP         

12-662-6299 wbak@up.krakow.pl
dr inż. Krzysztof Bryła 12-662-6330 kbryla@up.krakow.pl
dr inż. Piotr Czaja 12-662-6113 pczaja@up.krakow.pl
dr hab. Barbara Garbarz-Glos - profesor UP 12-662-7806  bgk@up.krakow.pl 
mgr Tomasz Heilig    12-662-6335  heilig@up.krakow.pl
dr inż. Wiktor Hudy  12-662-6335   whudy@up.krakow.pl
 dr inż. Paweł Hyjek   12-662-7881 phyjek@up.krakow.pl 
 mgr inż. Marcin Jasiński 12-662-7879  mjasinski@up.krakow.pl 
prof. dr hab. inż. Jerzy Jura 12-662-6330 jjura@up.krakow.pl

dr hab. Czesław Kajtoch – profesor UP

12-662-7806 ckajtoch@up.krakow.pl

mgr Kamila Kluczewska

12-662-6113   kkluczewska@up.krakow.pl 
dr Krzysztof Konieczny 12-662-7807 kkoniec@up.krakow.pl

dr hab.inż. Piotr Kulinowski – profesor UP

12-662-6333 pkulino@up.krakow.pl
dr inż. Marcin Kowalski 12-662-6330 markowal@up.krakow.pl
 dr inż. Paweł Kurtyka  12-662-7881  pkurtyka@up.krakow.pl 
prof.dr hab. inż. Krystyna Kuźniar 12-662-6339 kkuzniar@up.krakow.pl
dr inż. Piotr Malczewski 12-662-7879 pmalczew@up.krakow.pl
mgr inż. Piotr Migo 12-662-6180 piotrmigo@up.krakow.pl
dr hab. inż. Krzysztof Mroczka – profesor UP 12-662-6057 kmr@up.krakow.pl
dr hab. Henryk Noga - profesor UP 12-662-6180 senoga@cyf-kr.edu.pl
dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska 12-662-6180 mpiasko@up.krakow.pl
dr hab.inż. Krzysztof Pytel – profesor UP 12-662-6335 kpytel@up.krakow.pl
dr Natalia Ryłko 12-662-6339 nrylko@up.krakow.pl
dr inż. Roman Simiński 12-662-6337 roman.siminski@us.edu.pl 
dr Renata Staśko 12-662-6336 rstasko@up.krakow.pl
dr hab. Jan Suchanicz – profesor UP 12-662-7807 sfsuchan@up.krakow.pl
dr inż. Iwona Sulima 12-662-7881 isulima@up.krakow.pl
dr hab. inż. Iwan Szczerba – profesor UP 12-662-6113 shcherba@up.krakow.pl
dr hab.inż. Agnieszka Twardowska – profesor UP 12-662-6337 atwardow@up.krakow.pl
mgr inż. Łukasz Walusiak 12-662-6336 lwalusiak@up.krakow.pl
mgr inż. Magdalena Wąsik 12-662-6333 mmedala@up.krakow.pl
dr hab.inż. Urszula D. Wdowik – profesor UP 12-662-6333 udw@up.krakow.pl
mgr inż. Mirosława Wojciechowska 12-662-7879 rozyckam@up.krakow.pl
mgr inż. Anna Wójcicka 12-662-6336 awojcicka@up.krakow.pl
dr inż. Maciej Zając 12-662-6339 mjzajac@up.krakow.pl
dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec – profesor UP 12-662-7879 kziewiec@up.krakow.pl
Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem