Pracownicy

informacje kontaktowe do pracowników instytutu techniki

Imię i nazwisko Telefon E-mail

dr hab. Olesya Afanasyeva – profesor UP

12-662-6180 olesya@afanasyev.kiev.ua

dr hab. Wojciech Bąk – profesor UP         

12-662-6299 wojciech.bak@up.krakow.pl
dr inż. Krzysztof Bryła 12-662-6330 krzysztof.bryla@up.krakow.pl
dr inż. Piotr Czaja 12-662-6113 piotr.czaja@up.krakow.pl
dr hab. Barbara Garbarz-Glos - profesor UP 12-662-7806  barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl 
mgr Tomasz Heilig    12-662-6335  tomasz.heilig@up.krakow.pl
dr inż. Wiktor Hudy  12-662-6335   wiktor.hudy@up.krakow.pl
 dr inż. Paweł Hyjek   12-662-7881 pawel.hyjek@up.krakow.pl 
 mgr inż. Marcin Jasiński 12-662-7879  maecin.jasinski@up.krakow.pl 

dr hab. Czesław Kajtoch – profesor UP

12-662-7806 czeslaw.kajtoch@up.krakow.pl

mgr Kamila Kluczewska

12-662-6113   kamila.kluczewska@up.krakow.pl 
dr Krzysztof Konieczny 12-662-7807 krzysztof.konieczny@up.krakow.pl

dr hab.inż. Piotr Kulinowski – profesor UP

12-662-6333 piotr.kulinowski@up.krakow.pl
dr inż. Marcin Kowalski 12-662-6330 marcin.kowalski@up.krakow.pl
 dr inż. Paweł Kurtyka  12-662-7881  pawel.kurtyka@up.krakow.pl 
prof.dr hab. inż. Krystyna Kuźniar 12-662-6339 krystyna.kuzniar@up.krakow.pl
dr inż. Piotr Malczewski 12-662-7879 piotr.malczewski@up.krakow.pl
mgr inż. Piotr Migo 12-662-6180 piotr.migo@up.krakow.pl
dr hab. inż. Krzysztof Mroczka – profesor UP 12-662-6057 krzysztof.mroczka@up.krakow.pl
dr hab. Henryk Noga - profesor UP 12-662-6180 henryk.noga@up.krakow.pl
dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska 12-662-6180 malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl
dr Natalia Ryłko 12-662-6339 natalia.rylko@up.krakow.pl
dr Renata Staśko 12-662-6336 renata.stasko@up.krakow.pl
dr hab. Jan Suchanicz – profesor UP 12-662-7807 jan.suchanicz@up.krakow.pl
dr inż. Iwona Sulima 12-662-7881 iwona.sulima@up.krakow.pl
dr hab.inż. Agnieszka Twardowska – profesor UP 12-662-6337 agnieszka.twardowska@up.krakow.pl
mgr inż. Łukasz Walusiak 12-662-6336 lukasz.walusiak@up.krakow.pl
dr hab.inż. Urszula D. Wdowik – profesor UP 12-662-6333 urszula.wdowik@up.krakow.pl
mgr inż. Mirosława Wojciechowska 12-662-7879 miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl
dr inż. Anna Wójcicka 12-662-6336 anna.wojcicka@up.krakow.pl
dr inż. Maciej Zając 12-662-6339 maciej.zajac@up.krakow.pl
dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec – profesor UP 12-662-7879 krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl
Realizacja: Internet Arts
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem